suzuki pema logo
 
 

Cherokee

ZROZEN Z PŮVODNÍ DNA ZNAČKY JEEP®

 

DIVOKÁ KRÁSA

S prvotřídními jízdními vlastnostmi na silnici, spotřebou paliva, legendárními schopnostmi v terénu a řadou exkluzivních technologií posouvá zcela nový Jeep® Cherokee laťku v daném segmentu zase o něco výš. Byl stvořen pro ty, jež vyžadují přitažlivý vzhled i schopnosti. Svými rozměry, důmyslnými technologiemi a schopnostmi rozvíjí legendární DNA značky Jeep®.

 

PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

 

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Nový Cherokee vnáší mezi modely Jeep® zcela jedinečný a moderní styl. Stačí se podívat na jednotlivé detaily a špičkový, dokonale řemeslně zpracovaný interiér, který využívá příjemné a na dotyk měkké materiály. Interiér modelu Jeep® Cherokee představuje jedinečnou kombinaci ladných křivek, vysoce kvalitních materiálů, barevných variant, inovativních materiálů, precizního dílenského zpracování, nejmodernějších technologií a prvků pro co největší pohodlí. Je to svět jedinečné dokonalosti, který čeká jen na to, abyste jej objevili.

 

 

PROZKOUMEJTE INTERIÉR

 

 

NAVRŽEN, ABY PŘEKONAL OSTATNÍ

 

LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK

Nadčasový design nového modelu Cherokee posouvá značku Jeep® do nové éry, avšak při zachování jejích charakteristických rysů a DNA. Tvary modelu Cherokee jsou doslova úchvatné. Vůz má široký postoj, výrazné proporce blatníků a celkově velmi poutavou vizáž. Základní bohatá výbava a prvky verze Longitude je u verze Limited ještě více exkluzivnější. Vrcholná verze Trailhawk je pak doslova nabyta extrémní výbavou.

 

 

NEKOMPROMISNĚ ÚČINNÝ

 

VZNĚTOVÝ PŘEPLŇOVANÝ MOTOR 2.0 MULTIJET II

Nový vznětový přeplňovaný dvoulitrový motor je vybaven technologií Multijet II, která proti motoru 2.8 použitého u předchozí generace modelu Jeep® Cherokee disponuje o 30 % nižší spotřebou paliva. Významně se snížily i emise CO2, které u verze s pohonem předních kol dosahují 139 g/km a u modelu s pohonem všech kol pak 147 g/km. Dvoulitrový motor o výkonu 140 k nabízí výjimečnou rovnováhu mezi výkonem, spotřebou paliva a emisemi díky točivému momentu 350 Nm dosahovanému v nízkých otáčkách 1750 ot./min. Maximální pružnost snižuje četnost řazení převodových stupňů a zvyšuje požitek z jízdy.

 

 

NEKOMPROMISNĚ SCHOPNÝ

 

ZÁŽEHOVÝ MOTOR 3.2 PENTASTAR® V6

Nový motor 3.2 Pentastar V6 je prvním motorem odvozeným od proslulé jednotky 3.6 Pentastar V6 a těží ze stejných inovací jako tento sourozenec o vyšším zdvihovém objemu. Ten proslul především svou účinností, výkonem a vytříbeností. Nový motor přináší příjemný požitek z jízdy, zejména díky nízké hlučnosti, minimálním vibracím a tvrdosti. To vše při vysokém specifickém výkonu 84,2 k na litr zdvihového objemu. Spotřeba paliva je přitom ve srovnání s předchozím vidlicovým šestiválcem o 30 % nižší.

 

 

JISTOTA NAPROSTÉ BEZPEČNOSTI

O vaši bezpečnost se ve voze Cherokee stará přes 70 standardních a volitelných prvků bezpečnosti. Nový volant nabízí v bezpečném dosahu prstů řadu ovládacích prvků. Do odolné karoserie vyrobené z 65 procent z vysokopevnostní oceli vložili inženýři celou řadu prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Tyto prvky vám dodají klid na každém kilometru. Vrcholné možnosti představuje adaptivní tempomat Plus, který prostřednictvím radaru a video senzorů pomáhá udržet bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla a v případě potřeby je schopen vůz zcela zastavit. Nový parkovací asistent pro podélné a kolmé parkování využívá ultrazvukových snímačů pro pomoc při parkování, systém sledování jízdních pruhů vás pak udrží bezpečně v jízdním pruhu.