suzuki pema logo

Renegade

Zcela nový Jeep® Renegade 2015

Nejschopnější malé SUV všech dob

K prozkoumání světa a prožití dobrodružství potřebujete vůz, který je připraven opravdu na cokoliv. A takovým vozem je nový Jeep® Renegade 2015.
Dobrodružství se blíží. Připravte se!

PŘIPRAVENI VYRAZIT

Buďte v pohodě, ať jedete kamkoliv.


Všimli jste si podoby s ostatními členy rodiny Jeep®? Typická sedmiotvorová maska chladiče, silný, sebevědomý postoj. Nový Renegade je skutečným vozem značky Jeep®. Toto malé SUV představuje dokonalé řešení pro městský provoz díky své ovladatelnosti a navíc je ideální pro objevování terénu díky svým offroadovým schopnostem. Zcela nový Jeep® Renegade je připraven na vše.

VYSTUPTE Z DAVU

A vyrazte!
S prostorem pro komfortní přepravu pěti cestujících, velkorysým zavazadlovým prostorem a řadou důmyslných odkládacích míst má zcela nový Renegade vše potřebné k tomu, aby učinil cestování zábavným.

MySky™ – budiž světlo!

Hledáte svobodu s nebem nad hlavou?
Zcela bezpečně ji najdete v novém modelu Renegade.
Střecha je tvořena dvěma uzavíratelnými panely,
které je možné také zcela odejmout a uložit
do zavazadlového prostoru.

KAM AŽ SE DOSTANETE?

Nejschopnější malé SUV všech dob

Model Renegade Trailhawk® nabízí vynikající offroadové schopnosti na úrovni Trail Rated®. Zásluhu na tom mají standardně dodávaný pohon Active Drive Low, o 25,4 mm vyšší světlá výška, nová přední a zadní část, kluzné ochranné desky podvozku a 17palcová offroadová litá kola se špičkovými pneumatikami.

ČERNÁ KAPOTA KOLA A PNEUMATIKY KONCOVÁ SVĚTLA

Exkluzivní volitelná černá kapota pro verzi ® umocňuje sebevědomý vzhled a drsný postoj tohoto ikonického modelu.

Renegade Trailhawk® nabízí exkluzivní 17palcová offroadová litá kola a pneumatiky s výrazným dezénem. Výrazná koncová světla ve tvaru vojenského kanystru umocňují nezaměnitelný styl modelu Renegade.

Zveme vás za dobrodružstvím

Navržen s vášní


Uvnitř i vně je nový Jeep® Renegade 2015 plný chytrých designových prvků.

Nečekané zážitky

Od svého vzniku je značka Jeep® ztělesněním svobody, originality, dobrodružství a vášně a nový Jeep® Renegade je připravený ještě o něco lépe na jakékoliv nečekané situace. Je určen všem, kteří chtějí psát svůj vlastní příběh každý den.

Outdoorová výbava

Lehčí. Silnější. Funkčnější. Outdooroví nadšenci a dobrodruzi hledají vždy způsob, jak dělat věci lépe. Naši designéři si to vzali k srdci a touto filozofií se nechali inspirovat.

Historie značky Jeep®

I po více než 70 letech jsme stále oddáni skutečnému dobrodružnému životnímu stylu. Dobrodružství je hnacím motorem všech, kteří následují značku Jeep®. Touha vyhledávat nová dobrodružství navždy zůstane součástí našeho bohatého dědictví. A jeho součástí je i nový Jeep® Renegade 2015.

Dobrodružství v terénu

Vozy Jeep® byly vždy známé pro své schopnosti v terénu. I nový Jeep® Renegade byl navržen na základě zkušeností z nejznámějších offroadových tratí světa. Proto je připraven zdolávat i ty nejnáročnější cesty a vy můžete bezpečně prozkoumávat místa, kam se nikdo jiný nedostane.