FOTOGALERIE

* Některé zobrazené prvky vozu mohou být dostupné pouze na americkém trhu.


EXTERIÉR

cherokee
cherokee

USPOKOJTE SVOU TOUHU OBJEVOVAT NOVÉ

U Jeepu® Cherokee 2019 najdeme autentické prvky a perfektní řemeslné zpracování, jak je u značky Jeep® známe, jsou však přizpůsobeny potřebám současného světa. Nový design přední a zadní části, nové Full LED světlomety a koncová světla, nový design kol a prémiové exteriérové prvky, které zvyšují vaše pohodlí, to vše ještě více umocňuje jedinečný styl Cherokee, který nezapomíná na své slavné kořeny.

cherokee
cherokee

INTERIÉR

cherokee

KRÁSNÝ A ÚČELNÝ

V novém Cherokee se propojují špičkové technologie s vybroušeným a mistrovsky zpracovaným interiérem. Systém kontroly trakce Selec-Terrain™ a příplatkový pohon všech kol Active Drive povznášejí jízdu v terénu na skutečný zážitek. Větší zavazadlový prostor, infotelematický systém Uconnect™ nové generace nebo elegantní textilní a kožené čalounění činí z Cherokee správného a komfortního společníka na vašich cestách, ať již za prací či za víkendovým dobrodružstvím.

cherokee
cherokee
cherokee

TECHNOLOGIE

cherokee
cherokee

STVOŘEN PRO KAŽDODENNÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Interiér nového modelu Jeep® Cherokee nabízí prvotřídní, technicky vyspělé funkce a natolik variabilní prostor, aby vás uspokojil prakticky při jakémkoliv vašem dobrodružství. Příplatkové funkce zahrnují asistenta podélného a příčného parkování, automatické výbojkové světlomety a elektricky nastavitelná přední sedadla.

cherokee

Asistent podélného a příčného parkování

Jeep® Cherokee může být vybaven pokročilým systémem, který umí rozpoznat volná parkovací místa a navést vás ke správnému zaparkování. Systém navádění ovládá řízení vozidla, přičemž vám signalizuje, kdy máte zařadit rychlost a sešlápnout nebo uvolnit brzdový a plynový pedál.

cherokee

Automatické výbojkové světlomety

Příplatkové automatické výbojkové světlomety jsou schopny detekovat intenzitu a jas světla od protijedoucích vozidel, a pak automaticky nastavit svou vlastní intenzitu.

cherokee

Elektricky nastavitelná přední sedadla

Polohu sedadla si snadno nastavíte pomocí elektrického ovladače. Sedadla můžete posouvat dopředu, dozadu, nahoru i dolů. Dále můžete nastavit polohu opěradla a opěrky krku do nepatrně skloněné nebo napřímené polohy.


BEZPEČNOST

cherokee

PŘIPRAVEN NA NEČEKANÉ

Řada volitelných bezpečnostních prvků vás provede každým dobrodružstvím zcela bez starostí. Monitorování mrtvého úhlu, přední parkovací asistent ParkSense® a mnoho dalších funkcí zaručují novému Cherokee takovou úroveň bezpečnosti, na kterou se můžete spolehnout.

cherokee
cherokee

* Některé zobrazené prvky vozu mohou být dostupné pouze na americkém trhu.