Jeep Compass SPORT billet Silver big

2017

COMPASS SPORT

Nový Jeep® Compass je charakteristický typickými znaky designu značky Jeep® avšak v moderním, osobitém pojetí a navíc s žádanými prvky výbavy. Ve standardu verze Sport najdeme automatické světlomety se senzorem stmívání, textilní sedadla, elektrickou parkovací brzdu, kožený volant s ovladači audiosystému, systém varování před čelním nárazem Plus, varování před opuštěním jízdního pruhu Plus a koncová LED světla.


JIŽ OD 539.000 Kč

COMPASS

Chromovaná mřížka chladiče v černé barvě

COMPASS

Kožený volant

COMPASS

Elektrická parkovací brzda

COMPASS

Zadní světla s LED diodami

COMPASS LONGITUDE

2017

COMPASS LONGITUDE

Nechte se obklopit prémiovým designem v kombinaci s maximálním komfortem nového Jeepu Compass Longitude. Tato verze vyniká chromovanými rámečky kolem oken a střešními ližinami. Prvotřídní sedadla doplňují uživatelsky příjemný interiér, který je vybaven vytříbenými prvky, důmyslnými materiály a precizně zpracovanými detaily.


JIŽ OD 659.990 Kč

COMPASS

Chromovaná lišta kolem oken

COMPASS

Keyless Enter-N-Go

COMPASS

Mlhová světla

COMPASS

Střešní ližiny

COMPASS LIMITED

2017

COMPASS LIMITED

Jeep® Compass Limited, to je spojení vytříbenosti a stylu. Kožená sedadla, nebo sedadla v kombinaci kůže a textilu, přístrojový panel nabízející řidiči plně barevný 7" konfigurovatelný displej, infotelematický systém UConnect, přední světlomety s pásem z LED diod a mnoho dalšího.


JIŽ OD 743.990 Kč

COMPASS

Dvoudílné panoramatické střešní okno

COMPASS

UConnect 8.4 NAV

COMPASS

Černá střecha

COMPASS

7" displej mezi kontrolními ukazateli

COMPASS TRAILHAWK

2017

COMPASS TRAILHAWK ®

Compass Trailhawk® je nositelem tradice značky Jeep®, kterou je absolutní dominance v terénu. Díky špičkovému pohonu všech kol model Compass Trailhawk snadno kombinuje bezkonkurenční schopnosti v terénu s výkonem na silnici a komfortem.


Dostupné později

COMPASS

Systémy pohonu 4x4

COMPASS

Černý polep kapoty

COMPASS

Nájezdové úhly

COMPASS

Systém Selec-Terrain


FOTOGALERIE


INOVATIVNÍ KRÁSA

Tradice se v novém modelu Jeep® Compass snoubí s inovacemi a přináší ikonické vlastnosti, které učinily značku Jeep® tak legendární. Podívejte se na úhledný, aerodynamický profil, zvýrazňující každý detail vozu, od chromovaných rámečků oken až po mřížku chladiče se sedmi otvory. Celkovou krásu pak podtrhuje hypnotizující pohled nových světlometů s úzkou linkou z LED diod.


EXTERIÉR

compass
compass

ATRAKTIVNÍ EXTERIÉR

Při pohledu na Jeep® Compass vás uchvátí sebevědomý, sofistikovaný profil, sebejistý, široký postoj a aerodynamický design. Díky černé střeše (volitelně) a výrazným chromovaným rámečkům je toto nové SUV okamžitě rozpoznatelné. Budete středem pozornosti. Každý si vás v novém Jeepu Compass všimne.

compass
compass

INTERIÉR

compass

KOMFORT A STYL

Dokonale tvarované prvky, charakteristický design Jeep®, vysoce kvalitní materiály a moderní technologie činí z interiéru zcela nového Compassu dokonalé prostředí, ve kterém budete chtít prožít své cesty. Prostor pro řidiče je důmyslně navržen. Přístrojová deska nabízí 7palcový barevný displej mezi kontrolními ukazateli. Své ruce můžete nechat na volantu a plně se soustředit na řízení, protože prostřednictvím integrovaných ovladačů zvládnete snadno a bezpečně ovládat všechny funkce audiosystému, volit rychlost i využívat hlasové ovládání.

compass
COMPASS

Kožený volant

COMPASS

UConnect 8.4 s navigací

COMPASS

Selec-Terrain

COMPASS

Automatická převodovka


TECHNOLOGIE

compass
compass

POSOUVÁNÍ HRANIC TECHNOLOGICKÝCH MOŽNOSTÍ

Využívejte schopnosti svého chytrého telefonu rovněž na palubě vozu Jeep® Compass, kde můžete snadno telefonovat, přistupovat k vašemu výběru hudby, odesílat a přijímat textové zprávy a ještě mnohem více. Objevte zcela nový způsob, jak zůstat ve spojení se svým chytrým telefonem. Díky novým funkcím Apple CarPlay a Android Auto, které UConnect 8,4” NAV nabízí, můžete bezpečně ve vašem iPhone využívat Apple Maps, číst a posílat zprávy, telefonovat a využívat aplikaci Apple Music, a to rovněž pomocí hlasového ovládání Siri. Díky aplikaci Android Auto zase můžete hands-free používat Google Maps nebo aplikaci Google Play Music přes dotykovou obrazovku systému UConnect nebo ovládacími prvky na volantu.

Zobrazena aplikace Apple CarPlay. Android Auto, Google Play a další značky jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

compass

SCHOPNOSTI

compass
compass

BEZKONKURENČNÍ POHON 4X4

Kombinace nesrovnatelných výkonů pohonu všech kol se špičkovými hospodárnými pohonnými jednotkami činí z nového Compassu nejschopnější kompaktní sportovní užitkové vozidlo. Volit můžete mezi dvěma zážehovými motorizacemi nebo třemi vznětovými. Legendární terénní schopnosti vozů Jeep® jsou obohaceny o několik nových, pokročilých systémů trvalého pohonu všech kol, které vám nabídnou něco, co jiné vozy SUV neumí.

COMPASS

Selec-Terrain®

Systém kontroly trakce Selec-Terrain® je navržen tak, aby optimalizoval jízdu při pohonu čtyř kol pro dosažení maximálních výkonů v jakémkoliv terénu. Elektronicky řídí a optimalizuje až 12 podsystémů zajišťujících lepší ovladatelnost vozidla.

COMPASS

Systémy pohonu 4x4

Zcela nový vůz Jeep® Compass nabízí dva inovativní systémy pohonu 4x4 pro nejlepší schopnosti jízdy v terénu. Systémy Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low automaticky a plynule přepínají mezi pohonem dvou nebo čtyř kol, a nepřetržitě tak řídí tok točivého momentu ke kolům a zajišťují optimální trakci.

COMPASS

Nájezdové úhly

Jeep® Compass Trailhawk® má certifikaci Trail Rated®, za což vděčí skvělým hodnotám předního a zadního nájezdového úhlu a přejezdového úhlu a také speciálnímu přednímu nárazníku a vyšší světlé výšce. K terénní způsobilosti a výjimečným offroadovým vlastnostem rovněž přispívají ochranné kryty podvozku, systém řízeného sjíždění svahů Hill Descent Control a 17palcová terénní kola a pneumatiky.


BEZPEČNOST

compass

BEZPEČNÁ CESTA

Skutečný komfort znamená, že si bezpečnou jízdu můžete užívat za všech okolností. Jeep® Compass může chránit řidiče a ostatní cestující více než 70 prvky bezpečnosti. Standardně je vybaven šesti airbagy a několika pokročilými prkvy aktivní a pasivní bezpečnosti, které vám pomohou překonat všechny nesnáze.

compass
compass
compass