grand-cherokee LONGITUDE

2017

GRAND CHEROKEE LAREDO

Jeep® Grand Cherokee Laredo má všechny schopnosti a styl, díky nimž je značka Jeep® tak jedinečná. Ve standardní výbavě se dodává s osmistupňovou automatickou převodovkou, bixenonovými světlomety a bezklíčovým stupem a startováním Keyless Enter-N-Go™.


JIŽ OD 1.290.700 Kč

grand-cherokee

Osmistupňová automatická převodovka

grand-cherokee

Motor 3.0 V6 Multijet II

grand-cherokee

Bixenonové světlomety s LED denními světly

grand-cherokee

Bezklíčový vstup a start Keyless Enter-N-Go

grand-cherokee LIMITED

2017

GRAND CHEROKEE LIMITED

Jeep® Grand Cherokee Limited je ztělesněním čisté exkluzivity a komfortu, kromě jiného díky koženým sedadlům, zadní kameře ParkView® s dynamickým naváděním, vyhřívanému volantu a vyhřívaným předním a zadním sedadlům.


JIŽ OD 1.523.200 Kč

grand-cherokee

Kožená sedadla

grand-cherokee

18palcová leštěná litá kola

grand-cherokee

Parkovací kamera ParkView® s dynamickým naváděním

grand-cherokee

Vyhřívaný volant a vyhřívaná přední a zadní sedadla

grand-cherokee OVERLAND

2017

GRAND CHEROKEE OVERLAND

Jeep® Grand Cherokee Overland čeká na všechna dobrodružství, dokonce i na ta nejextrémnější. Je tomu tak díky pneumatickému odpružení Quadra-Lift a 20palcovým leštěným litým kolům, které se u tohoto stupně výbavy dodávají ve standardu.


JIŽ OD 1.609.400 Kč

grand-cherokee

20palcová leštěná litá kola

grand-cherokee

Kožená sedadla Nappa a odvětrávaná přední sedadla

grand-cherokee

Pneumatické odpružení Quadra-Lift

grand-cherokee

Dvoudílné panoramatické střešní okno

grand-cherokee TRAILHAWK

2017

GRAND CHEROKEE SUMMIT

Představte si, že můžete zvládnout i ten nejobtížnější terén a jízdní podmínky, aniž byste obětovali pohodlí, styl a prémiovost svého vozu. S Jeepem Grand Cherokee Summit si dokonale užijete zcela novou úroveň exkluzivity, kvality a řemeslného zpracování.


JIŽ OD 1.846.000 Kč

grand-cherokee

Exkluzivní exteriér

grand-cherokee

Audiosystém Harman Kardon® s 19 reproduktory

grand-cherokee

Nový nezaměnitelný kožený interiér

grand-cherokee

Adaptivní tempomat

grand-cherokee TRAILHAWK

2017

GRAND CHEROKEE TRAILHAWK®

Jeep® Grand Cherokee Trailhawk® představuje úžasnou kombinaci schopností, díky nimž dominuje v terénu, a použitých prémiových prvků.


JIŽ OD 1.512.400 Kč

grand-cherokee

Exteriér verze Trailhawk®

grand-cherokee

UConnect 8.4 s funkcemi do terénu

grand-cherokee

Interiér modelu Trailhawk® se sportovními sedadly

grand-cherokee

Selec-Terrain®

grand-cherokee TRAILHAWK

2017

SRT®

Jeep® Grand Cherokee SRT® se může pochlubit prvotřídními vlastnosmi a schopnostmi, díky nimž můžete zazářit i na závodním okruhu. Jedná se o nejsportovnější a nejvýkonnější Jeep® Grand Cherokee vůbec.


JIŽ OD 2.207.000 Kč

grand-cherokee

Motor 6.4 Hemi V8

grand-cherokee

Interiér inspirovaný závodními vozy

grand-cherokee

Exkluzivní exteriér SRT®

grand-cherokee

Brzdový systém Brembo


FOTOGALERIE


EXTERIÉR

grand-cherokee
grand-cherokee

MAJESTÁTNÍ POSTOJ

Sebejistý a elegantní design exteriéru přímo vyzařuje sílu z každého úhlu pohledu. Grand Cherokee nabízí jedinečný vzhled, prémiové stylové prvky, novou přední masku a mřížku chladiče, nový design disků kol a LED mlhových světel. V roce 2017 značka Jeep® představila nový model Jeep® Grand Cherokee Trailhawk®

grand-cherokee
grand-cherokee

INTERIÉR

grand-cherokee

OSLŇTE ELEGANCÍ A SEBEJISTOTOU, KAMKOLIV SE VYDÁTE

Představte si, že můžete zvládnout i ten nejobtížnější terén a jízdní podmínky, aniž byste obětovali pohodlí, styl a prémiovost svého vozu. S Jeepem Grand Cherokee Summit si dokonale užijete zcela novou úroveň exkluzivity, kvality a řemeslného zpracování. Interiér verze Summit se pyšní luxusním semišovým čalouněním stropu, výrazným prošíváním a volitelným koženým provedením Laguna. Lesklé výrazné prvky ze skutečného dřeva dodávají tomuto přepychovému a přitažlivému interiéru hřejivý pocit a dokonalý styl.

grand-cherokee
grand-cherokee
grand-cherokee

TECHNOLOGIE

grand-cherokee
grand-cherokee

VYŠŠÍ ÚROVEŇ TECHNOLOGIÍ

Jeep® Grand Cherokee přichází s ještě lepším způsobem, jak umocnit požitek z jízdy. Palubní technologie opět pokročily a řidič má nyní vše pod kontrolou. Díky 8,4" dotykové obrazovce má zábavu a informace neustále na dosah. Technologie nikdy nebyly tak funkční a zábavné.

grand-cherokee

UConnect™

Inovativní infotelematický systém UConnect™ modelu Grand Cherokee vám přináší špičkové technologie na dosah ruky. Velká dotyková 8,4" obrazovka nabízí jednoduchý přístup ke všem funkcím, včetně Bluetooth pro telefonní a hlasové ovládání, rádia DAB a prémiové navigace s 3D grafikou.

grand-cherokee

Konfigurovatelný displej mezi kontrolními ukazateli

Na přístrojové desce mezi kontrolními ukazateli modelu Grand Cherokee naleznete konfigurovatelný displej s úhlopříčkou 17,8 cm (7 palců) a špičkovou technologií Thin Film Transistor (TFT). Můžete si ho nastavit podle vašeho přání včetně grafiky.

grand-cherokee

Audiosystém Harman Kardon®

Audiosystém Harman Kardon® nabízí 19 reproduktorů GreenEdge®, zesilovač o výkonu 825 wattů a vícekanálové zpracování prostorového zvuku Logic 7®.


SCHOPNOSTI

grand-cherokee
grand-cherokee

PŘIPRAVEN PRO DOBRODRUŽSTVÍ

Grand Cherokee vás zaujme svými luxusními prvky a navíc se stále jedná o legendární Jeep® s úžasnými schopnostmi 4x4. Nabízí vše, co vás uspokojí. Posouvá hranice. Systém kontroly trakce Selec-Terrain a volitelné systémy pohonu všech kol Quadra-Trac® II nebo Quadra-Drive® II 4WD doplňuje systém pneumatického odpružení Quadra-Lift® (je-li ve výbavě) pro skutečně dokonalou jízdu. Inovace, díky kterým vždy dojedete do žádaného cíle.

grand-cherokee

Motory

Vznětový přeplňovaný motor 3.0 V6 Multijet II nabízí ekologický provoz s nízkými emisemi CO2. Tato kultivovaná pohonná jednotka pomáhá dosahovat optimální spotřeby paliva při úžasném výkonu.

grand-cherokee

Režim Eco

Režim Eco pomáhá zlepšovat spotřebu paliva úpravou schématu řazení převodovky, volnoběhu a interaktivního uzavírání přívodu paliva při zpomalování. U modelů vybavených motorem V8 režim Eco rovněž nastavuje vypínání válců pomocí technologie Fuel Saver.

grand-cherokee

Pneumatické odpružení Quadra-Lift

Tento revoluční systém poskytuje maximální kontrolu podvozku a zavěšení kol díky možnosti zvýšení světlé výšky až na 274 mm (10,8 palce), což je o 66 mm (2,6 palce) více než normální jízdní výška.


BEZPEČNOST

grand-cherokee

NOVÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

Grand Cherokee je nyní k dispozici s více než 70 prvky bezpečnosti. Ve standardní výbavě jsou dodávané vícestupňové airbagy řidiče a spolujezdce a doplňkové boční hlavové airbagy. Standardní deformační zóny v přední části vozidla a boční ochranné výstuže ve dveřích (integrované do konstrukce) absorbují energii z nárazu a snižují tak její přenos do prostrou pro cestující.

grand-cherokee
grand-cherokee

Asistent podélného a kolmého parkování

S asistentem podélného a příčného parkování, který je u modelu Grand Cherokee k dispozici, je parkování o mnoho jednodušší. Jakmile systém identifikuje parkovací místo, navádí řidiče zvukovými pokyny a informacemi na displeji informačního systému. Řidič ovládá řadicí páku, brzdu a plyn, zatímco naváděcí systém ovládá volant.

grand-cherokee

Zadní kamera Parkview®

Zadní parkovací kamera ParkView® je jeden ze dvou systémů, které vám pomáhají bezpečně a pohodlně zaparkovat. Společně s předním a zadním parkovacím asistentem ParkSense® vás upozorňuje na možné překážky a pomáhá snáze parkovat i vyjíždět.

grand-cherokee

Lanesense® se systémem udržování vozidla v jízdním pruhu

Systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu Lanesense® je nový bezpečnostní prvek, který sleduje polohu vozidla v jízdním pruhu. Když zaznamená neúmyslné vybočení z jízdního pruhu, upozorní řidiče a vozidlo do pruhu zpět navede.