EXTERIÉR

novy-wrangler
novy-wrangler

BUĎTE SAMI SEBOU

Exteriér zcela nového Jeepu Wrangler je věrný tradici značky a přináší osvědčené prvky, které však spojuje s moderním designem a materiály, aby se stal vozem připraveným na budoucnost. Nová světla, včetně příplatkových světlometů a koncových LED světel, mají nejen mimořádné osvětlovací schopnosti, ale současně vozu propůjčují nezaměnitelný, atraktivní vzhled.

novy-wrangler
novy-wrangler

INTERIÉR

novy-wrangler

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI

Špičkové technologie a konektivita, inovativní funkce a ještě větší pohodlí – to vše nabízí nový interiér vozu Jeep® Wrangler. K tomu vysoce kvalitní materiály a nekompromisní technické detaily, díky nimž vyniká větším úložným prostorem a komfortem, lepší viditelností a tichou jízdou. Zcela nový Wrangler byl inspirován legendární historií značky Jeep®, kterou však doplnily nejmodernější technologie a materiály, aby se zrodil opravdu jedinečný interiér. Nové materiály, zpracování a robustní detaily vám zaručují nezapomenutelné zážitky z jízdy.

novy-wrangler
novy-wrangler
novy-wrangler

SCHOPNOSTI

novy-wrangler
novy-wrangler

NA VRCHOLNÉ ÚROVNI

Rubicon je nejschopnější Jeep® Wrangler, jaký byl kdy vyroben. Příplatkové 32palcové pneumatiky, silnější nápravové trubky, silnější brzdy, systém pohonu všech kol, velmi odolná ocelová ochrana podvozku a mnoho dalších prvků vám umožní vydat se s tímto Wranglerem za hranice možností.

novy-wrangler
novy-wrangler

BEZPEČNOST

novy-wrangler

NOVÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

Grand novy-wrangler je nyní k dispozici s více než 70 prvky bezpečnosti. Ve standardní výbavě jsou dodávané vícestupňové airbagy řidiče a spolujezdce a doplňkové boční hlavové airbagy. Standardní deformační zóny v přední části vozidla a boční ochranné výstuže ve dveřích (integrované do konstrukce) absorbují energii z nárazu a snižují tak její přenos do prostrou pro cestující.

novy-wrangler
novy-wrangler

Asistent podélného a kolmého parkování

S asistentem podélného a příčného parkování, který je u modelu Grand novy-wrangler k dispozici, je parkování o mnoho jednodušší. Jakmile systém identifikuje parkovací místo, navádí řidiče zvukovými pokyny a informacemi na displeji informačního systému. Řidič ovládá řadicí páku, brzdu a plyn, zatímco naváděcí systém ovládá volant.

novy-wrangler

Zadní kamera Parkview®

Zadní parkovací kamera ParkView® je jeden ze dvou systémů, které vám pomáhají bezpečně a pohodlně zaparkovat. Společně s předním a zadním parkovacím asistentem ParkSense® vás upozorňuje na možné překážky a pomáhá snáze parkovat i vyjíždět.

novy-wrangler

Lanesense® se systémem udržování vozidla v jízdním pruhu

Systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu Lanesense® je nový bezpečnostní prvek, který sleduje polohu vozidla v jízdním pruhu. Když zaznamená neúmyslné vybočení z jízdního pruhu, upozorní řidiče a vozidlo do pruhu zpět navede.